Ćwicząc z nami poczujesz się bezpiecznie

Fizjoterapia

Zdrowe i sprawne ciało bez bólu

Posiadamy wykształcenie magisterskie z fizjoterapii, dlatego trenując z nami możesz liczyć na profesjonalizm. Ćwicząc pod naszym okiem masz kompleksowe podejście; fizjoterapeutę oraz trenera. Jako Fizjo Fitners pracujemy nie tylko nad modelowaniem ciała. Nasze działania przede wszystkim skupiają się na eliminacji bólu, poprawie jakości ruchu, korygowaniu wad postawy, czy też powrocie do sprawności po zabiegach operacyjnych, kontuzjach lub przebytych urazach narządu ruchu.
Wiemy, że bywa to bardzo trudne, dlatego możesz w każdym momencie liczyć na nasze wsparcie. Dzięki naszemu doświadczeniu podczas sesji poczujesz się bezpiecznie, a same ćwiczenia dostosujemy do twoich celów, aktualnego stanu zdrowia i sprawności.

Podczas spotkania przeprowadzamy wywiad oraz szereg testów funkcjonalnych i klinicznych, dzięki którym znajdziemy przyczynę twojej dysfunkcji. Pracujemy z
-kobietami w ciąży i po przebytym połogu
-osobami z dolegliwościami kręgosłupa
-sportowcami
-osobami po urazach stawów kolanowych, skokowych, barkowych
-młodymi nastolatkami nad korekcją wad postawy

Zalety treningu pod naszym okiem

  • Zmniejszenie ryzyka urazu
  • Niwelowanie skutków siedzącego trybu życia
  • Wzmocnienie mięśni i stawów oraz korygowanie postawy
  • Likwidacja bólu
  • Poprawa funkcjonalności i jakości życia podopiecznego
  • Zwiększenie mobilności, stabilności, siły i sprawności

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Ile trwa pierwsza konsultacja?
Konsultacja trwa zwykle około 1,5 godziny.

2. Jak przygotować się na pierwsze spotkanie?
Zabierz ze sobą sportowe buty, wygodny strój sportowy, butelkę wody, oraz ewentualną dokumentację medyczną w przypadku problemów zdrowotnych.

3. Jak długo trwa zazwyczaj współpraca z trenerem personalnym?
Czas współpracy z trenerem jest ściśle związany z celami treningowymi klienta, niezbędnym czasem do jego osiągnięcia, jego motywacją do pracy, dyspozycyjnością jaką może poświęcić na treningi.

4. Ile razy w tygodniu będę musiał ćwiczyć, aby uzyskać widoczne efekty?
Tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie i Twojego poświęcenia. Optymalna ilość przynosząca zamierzone efekty to około 2-3 treningów w tygodniu.

5. Czy będę musiał trzymać ścisłą dietę?
Nie, jednak na pewno zalecamy w pewien sposób zmienić swoje nawyki żywieniowe, wybierać „lepsze produkty” zamiast tych mniej zdrowych.