Z miłości do sportu

Nasza historia

Adrianna Warzecha

Jestem magistrem fizjoterapii, pasjonatką zdrowego stylu życia, oraz certyfikowanym trenerem personalnym. Każdego dnia podczas indywidualnych treningów pomagam moim podopiecznym w drodze, którą muszą pokonać by osiągnąć swoje cele. Wspieram ich, motywuję i kieruję ich planami treningowymi. Współpracuję przede wszystkim z zapracowanymi kobietami, które chcą zrobić coś dla siebie i wymodelować swoją sylwetkę, ale również z młodymi osobami, które chcą poprawić swoją masę mięśniową, a nie wiedzą jak się za to zabrać. W treningu zwracam ogromną uwagę na pracę w prawidłowych wzorcach ruchowych oraz w pełnym zakresie ruchu, wykorzystując głównie ćwiczenia funkcjonalne i wielostawowe. Dzięki takiemu podejściu jestem w stanie zminimalizować ryzyko kontuzji i pomóc zdrowo uzyskać oczekiwaną formę. Bazując na moim doświadczeniu i wiedzy chcę pomagać innym by jak najdłużej mogli cieszyć się wysokim poziomem sprawności i dobrym zdrowiem.

Jakub Zawiślan

Jestem dyplomowanym fizjoterapeutą oraz trenerem personalnym. Na co dzień prowadzę treningi personalne na terenie Wieliczki w kameralnym studio treningowym Podziemia Studio, pomagając moim podopiecznym w osiągnięciu ich celów treningowych i wprowadzaniu w ich codzienne życie zdrowych nawyków, nie tylko postawy ale również żywieniowych. Jako trener i fizjoterapeuta głównie współpracuję z osobami z różnymi dolegliwościami bólowymi oraz sportowcami. Podczas treningu kładę ogromny nacisk na prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń, ponieważ tylko dzięki takiemu podejściu można osiągnąć swoje cele, minimalizując ryzyko wystąpienia kontuzji czy urazu.
Kocham to co robię, pomagam wielu osobom i wiem, że wielu jeszcze pomogę. Kiedy wchodzę na salę treningową, czuję, że jest to miejsce w którym mogę się spełniać. Poruszaj się sprawniej i bezpieczniej - bez bólu, a efektem ubocznym będzie rewelacyjny wygląd.