Z miłości do sportu

Nasza historia

Adrianna Zawiślan

Jestem magistrem fizjoterapii, pasjonatką zdrowego stylu życia, oraz certyfikowanym trenerem personalnym z 6-cio letnim stażem. Swoją przygodę ze sportem zaczęłam w wieku 9 lat grając w unihokeja w drużynie PUKS Trzebinia. Przez zapał do sportu udało mi się zagrać w kadrze Polski w kilku Turniejach Międzynarodowych. Poza unihokejem i siłownią moją pasją są trekkingi górskie, snowboard i piłka nożna. Na co dzień trenuję z podopiecznymi w Podziemia Studio w Wieliczce oraz w My Fitness Place w Bonarce. Podczas indywidualnych treningów pomagam moim klientom w drodze, którą muszą pokonać by osiągnąć swoje cele. Wspieram ich i motywuję w budowaniu zdrowych nawyków żywieniowych, a także pomagam w budowaniu wymarzonej i sprawnej sylwetki. Współpracuję przede wszystkim z zapracowanymi kobietami, które chcą zrobić coś dla siebie i wymodelować swoje ciało, ale również z młodymi osobami, które chcą poprawić swoją masę mięśniową, a nie wiedzą jak się za to zabrać. Mam doświadczenie w treningu z kobietami w ciąży oraz z młodymi mamami. W treningu zwracam ogromną uwagę na pracę w prawidłowych wzorcach ruchowych oraz w pełnym zakresie ruchu, wykorzystując głównie ćwiczenia funkcjonalne i wielostawowe. Dzięki takiemu podejściu jestem w stanie zminimalizować ryzyko kontuzji i pomóc zdrowo uzyskać oczekiwaną formę. Bazując na moim doświadczeniu i wiedzy chcę pomagać innym by jak najdłużej mogli cieszyć się wysokim poziomem sprawności i dobrym zdrowiem.

WYKSZTAŁCENIE
KURSY I SZKOLENIA

Jakub Zawiślan

Jestem magistrem fizjoterapii oraz trenerem personalnym. Na co dzień prowadzę treningi personalne na terenie Wieliczki w kameralnym studio treningowym Podziemia Studio. Pomagam moim podopiecznym w osiągnięciu ich celów treningowych i wprowadzaniu w ich codzienne życie zdrowych nawyków, nie tylko postawy ale również żywieniowych. Jako trener i fizjoterapeuta głównie współpracuję z osobami z różnymi dolegliwościami bólowymi oraz sportowcami. Podczas treningu kładę ogromny nacisk na prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń, ponieważ tylko dzięki takiemu podejściu można osiągnąć swoje cele, minimalizując ryzyko wystąpienia kontuzji czy urazu.
Wierzę, że sprawność fizyczna i siła może iść w parze z dobrym wyglądem. Kiedy wchodzę na salę treningową, czuję, że jest to miejsce w którym mogę się spełniać. Poruszaj się sprawniej i bezpieczniej - bez bólu, a efektem ubocznym będzie rewelacyjny wygląd.